Nieruchomość: Działka budowlana z rozpoczętą budową w Paprotach
Miejscowość: Paproty
Powierzchnia: 27300
Cena: 150000 zł (5,49 zł/m2)
Typ transakcji: Sprzedaż
Status: Aktywne
Aktualizacja: 2019-11-05

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY !

W sprzedaży działka o pow. 2,73 ha z pozwoleniem i projektem budowlanym budynku jednorodzinnego położona w miejscowości Paproty gmina Malechowo. W tym magicznym, zacisznym miejscu, w otoczeniu lasu z pięknymi widokami, zaprojektowano dom o funkcjonalnym rozwiązaniu architektonicznym, zapewniającym jednocześnie ciekawy wygląd i dodatkowo ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ.

W ramach inwestycji przewidziana jest budowa domu jednorodzinnego i gospodarczego jako nowego siedliska rolniczego. Budynek mieszkalny parterowy z nieużytkowym poddaszem połączony dachem z gospodarczym budynkiem parterowym. Budynki z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 25° z pokryciem dachówki ceramicznej, cała inwestycja zaprojektowana na bazie projektu „JASKÓŁKA”. Na działce rozpoczęto budowę, wykonano fundament wraz z rozprowadzeniem instalacji prądu, wody, ścieków oraz pompy ciepła.
Ogrzewanie centralne budynku – źródło ciepła i ciepłej wody użytkowej za pomocą urządzeń jako gruntowe pompy ciepła. Alternatywne ogrzewanie z kotła zasilanego na opał stały. Odprowadzenie ścieków projektuje się do zbiornika na nieczystości – przydomowa oczyszczalnia.
Wykonano przyłącza wody i prądu.

W miejscowym planie zagospodarowania są to tereny istniejącej zabudowy zagrodowej „4MR”, tereny upraw polowych „RP” oraz tereny łąk i pastwisk „PS”. Dojazd na teren nieruchomości z istniejącego wjazdu z gruntowej drogi gminnej. Na działce obszar około 1 ha ogrodzony siatką powlekaną.

Paproty - wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Malechowo.

Oferta godna uwagi i polecenia! Zapraszam!


Licencja zawodowa Nr 11995.


Nr lic. poś. w obrocie nieruchomości: 11995


Kontakt:
e-mail: info@nieruchomoscislawno.pl
home4you@o2.pl

Iwona Mielniczek
tel. kom. 601 885 205

Dorota Kulczyk-Kośka
tel. kom. 881 202 585


Informacje na temat kredytu 

Iwona Mielniczek
tel. kom. 601 885 205


Dorota Kulczyk-Kośka
tel. kom. 881 202 585


Typ nieruchomosci:
Rodzaj oferty:
Miejscowość:
Cena min.:
Cena max:
Powierz. min.: m2
Powierz. max: m2
STRONA GŁÓWNA    |   O FIRMIE   |   FINANSOWANIE   |   PRAWO   |   ZGŁOŚ OFERTĘ   |   KONTAKT   |   POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2009-2011 Home4you Nieruchomości
wykonanie bp8.pl   serwer poczty