Nieruchomość: Interesujące gospodarstwo rolne w Nosalinie
Miejscowość: Nosalin
Powierzchnia: 214
Cena: 595000 zł (2 780,37 zł/m2)
Typ transakcji: Sprzedaż
Status: Aktywne
Aktualizacja: 2019-10-25

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY !

W sprzedaży gospodarstwo rolne w skład którego wchodzi budynek mieszkalny, budynki gospodarcze oraz grunty rolne o łącznej pow. 5,1100 ha. położone w miejscowości Nosalin. Budynek mieszkalny oraz zabudowa gospodarcza usytuowane na działce gruntu o powierzchni 2,1700 ha.

Dom dwukondygnacyjny, wybudowany z cegły ceramicznej, częściowo podpiwniczony z dachem dwuspadowym, kryty blachą. Stolarka okienna PCV, okna dachowe drewniane. Na parterze cztery pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz z którego prowadzą schody na piętro. Na poddaszu aneks kuchenny z pokojem dziennym, dwa pokoje oraz łazienka z pralnią. Ogólna powierzchnia mieszkalna budynku wynosi 214 mkw.

Na podłogach w pokojach deska, w kuchni, łazienkach i na korytarzu terakota. Na ścianach w pokojach gładź malowana farbami, w łazience i kuchni w pasie roboczym glazura, w korytarzu boazeria.
Budynek zaopatrzony w instalację wodną, elektryczną, grzewczą oraz kanalizacyjną (szambo na działce). Ogrzewanie i ciepła woda z pieca c.o. na opał stały. Stan techniczny budynku dobry.
Teren posesji zagospodarowany nasadzeniami drzew i krzewów.

Według danych z ewidencji pozostałe grunty wchodzące w skład gospodarstwa o powierzchni 2,9400 ha oznaczone są jako teren łąk i pastwisk.

Na terenie posesji znajdują się trzy budynki gospodarcze w zabudowie zwartej o powierzchni zabudowy 135 mkw., 135 mkw., i 137 mkw. oraz budynek wolnostojący o powierzchni zabudowy 30 mkw. Dodatkowo na terenie znajduje się budynek hydroforni dostarczający wodę całemu gospodarstwu rolnemu (wcześniej gospodarstwo hodowli kurcząt i tuczników). 
Obecnie właściciel dzierżawi również grunty przyległe do gospodarstwa o łącznej powierzchni 2,8800 ha.

Teren bardzo ładnie położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i łąk, oddalony od najbliższych zabudowań 500 metrów. Lokalizacja stwarza możliwości inwestycyjne zarówno dla tych, którzy szukają zacisznej okolicy jak i dla tych, którzy ze względu na uciążliwość prowadzonej działalności wymagają ustronnego miejsca.

Nosalin
– wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Postomino, znajduje się przy drodze asfaltowej do Staniewic, przez które przebiega droga Sławno – Jarosławiec – Ustka.

POLECAM I ZAPRASZAM do oglądania!

Kredyty hipoteczne - bezpłatne konsultacje z doradcą w jednym miejscu!
Licencja zawodowa nr 11995.


Nr lic. poś. w obrocie nieruchomości: 11995


Kontakt:
e-mail: info@nieruchomoscislawno.pl
home4you@o2.pl

Iwona Mielniczek
tel. kom. 601 885 205

Dorota Kulczyk-Kośka
tel. kom. 881 202 585


Informacje na temat kredytu 

Iwona Mielniczek
tel. kom. 601 885 205


Dorota Kulczyk-Kośka
tel. kom. 881 202 585


Typ nieruchomosci:
Rodzaj oferty:
Miejscowość:
Cena min.:
Cena max:
Powierz. min.: m2
Powierz. max: m2
STRONA GŁÓWNA    |   O FIRMIE   |   FINANSOWANIE   |   PRAWO   |   ZGŁOŚ OFERTĘ   |   KONTAKT   |   POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2009-2011 Home4you Nieruchomości
wykonanie bp8.pl   serwer poczty