Nieruchomość: Atrakcyjna nieruchomość w Sławnie – dom z lokalem usługowym
Miejscowość: Sławno
Powierzchnia: 285
Cena: 490000 zł (1 719,30 zł/m2)
Typ transakcji: Sprzedaż
Status: Aktywne
Aktualizacja: 2019-12-23

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY!

Oferujemy Państwu nieruchomość umożliwiającą comiesięczny dochód z najmu dwóch mieszkań oraz lokalu użytkowego. Lokal obecnie jest wynajmowany ale może również służyć własnej działalności gospodarczej.

Obiekt z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi o powierzchni użytkowej 66 mkw. i 44 mkw. położony na działce gruntu o powierzchni 713 mkw. w Sławnie przy ul. Chełmońskiego.
Budynek dwukondygnacyjny, wybudowany z cegły w całości podpiwniczony. Dach dwuspadowy pokryty dachówką, docieplony. Stolarka okienna PCV, na poddaszu drewniana. Na parterze przedpokój, kuchnia, dwa pokoje oraz łazienka.
Mieszkanie na piętrze składa się z przedpokoju, kuchni, 3 pokoi i łazienki. Na podłogach w pokojach i kuchni panele, na korytarzu i w łazience terakota. Na ścianach gładź malowana farbami, w łazienkach i w kuchni glazura.

Budynek zaopatrzony w instalację wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, grzewczą, telefoniczną i alarm. Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.

W skład nieruchomości wchodzi także lokal usługowo-handlowy o powierzchni 175 mkw. składający się z sali sprzedaży, biura, pomieszczenia socjalnego i wc. Lokal z przestronną salą sprzedażową w budynku posiadającym wjazd bezpośrednio z ul. Chełmońskiego. Ponadto jest wygodny parking przed lokalem, garaż i miejsce postojowe pod wiatą.
Na podłodze w sali sprzedażowej, w pomieszczeniu socjalnym i w toalecie terakota, w biurze panele podłogowe. Ściany malowane farbami, w sali sprzedażowej panele ścienne, w wc glazura. Lokal posiada ogrzewanie klimatyzatorem z funkcja grzania i media w postaci wody, alarmu, prądu i kanalizacji. Położenie i wymienione warunki dają możliwość świadczenia wszelkich usług.

Na terenie posesji ogród z wydzielonym miejscem na grill, plac zabaw dla dzieci, oraz przygotowane miejsce na 35 metrową wiatę.
Teren zadbany i ogrodzony częściowo utwardzony polbrukiem.

Oferta godna polecenia z dogodnym dojazdem i atrakcyjną lokalizacją.
Zapraszam do obejrzenia! Licencja zawodowa 11995.


Nr lic. poś. w obrocie nieruchomości: 11995


Kontakt:
e-mail: info@nieruchomoscislawno.pl
home4you@o2.pl

Iwona Mielniczek
tel. kom. 601 885 205

Dorota Kulczyk-Kośka
tel. kom. 881 202 585


Informacje na temat kredytu 

Iwona Mielniczek
tel. kom. 601 885 205


Dorota Kulczyk-Kośka
tel. kom. 881 202 585


Typ nieruchomosci:
Rodzaj oferty:
Miejscowość:
Cena min.:
Cena max:
Powierz. min.: m2
Powierz. max: m2
STRONA GŁÓWNA    |   O FIRMIE   |   FINANSOWANIE   |   PRAWO   |   ZGŁOŚ OFERTĘ   |   KONTAKT   |   POLITYKA PRYWATNOŚCI
Copyright © 2009-2011 Home4you Nieruchomości
wykonanie bp8.pl   serwer poczty